Postup pri koučingu - ako to funguje

  • Každé sedenie trvá predtým dohodnutú dobu. Štandardne 60 alebo 90 minút.
  • V čase medzi jednotlivými sedeniami môže byť klient požiadaný o vykonanie alebo spracovanie špecifických činností, ktoré podporujú dosiahnutie jeho osobných priorít a cieľov. Kouč môže poskytnúť zdroje vo forme relevantných článkov, odporúčaní, tipov pre podnikanie za účelom podpory myslenia a konania koučovaného.
  • Doba trvania celého procesu závisí na potrebách a preferenciách klienta. U niektorých typov sústredeného koučingu môže stačiť doba aj od troch do šiestich mesiacov. U ostatných typov koučingu, je pre klientov prospešné zotrvať vo vzťahu s koučom dlhodobejšie. Medzi faktory, ktoré môžu mať na to vplyv patria: typy cieľov, spôsob práce klienta, frekvencia koučingových sedení a finančné zdroje na podporu koučingu.
  • Pre hodnotenie úspešnosti koučingu sa odporúča minimálne štyry koučingové sedenia, no ideálne je aspoň osem. Jedna hodina je naozaj len ochutnávka, ako môže kouč pomôcť svojmu klientovi.
  • Podmienky koučingových sedení v rámci firmy sú rovnako dohodnuté vopred a môžu sa líšiť od postupov individuálnych sedení s jednotlivcami.
Kontaktný formulár
Meno (*)
Zadajte prosím svoje meno
E-mail (*)
Zadajte prosím korektný email
Správa (*)
Napíšte správu

Priezvisko (*)
Zadajte prosím svoje priezvisko
Telefón
Zadajte prosím svoje kontaktné číslo
Koľko je 2+2= (*)
Zadajte ochranný kód

Kontaktujte ma

TopKoucing.sk