Biznis koučing

Charakteristika biznis koučingu:

 • Umožňuje podnikateľom rásť a dosahovať ciele, ktoré považujú za dôležité.
 • Pomôže vidieť situácie z iného uhľa pohľadu a navedie vás k novým prístupom a možnostiam.
 • Funguje prostredníctvom podpory, uistenia a povzbudenia a zvýši vašu úroveň úspechu merateľným spôsobom.
 • Poskytuje cielenú metódu posilnenia a optimalizácie profesionálneho výkonu, marketingových schopností, komunikačných zručností a ďalších kľúčových faktorov, ktoré sú pre biznis dôležité.
 • Je to interaktívny proces, ktorý zvyšuje efektivitu podnikateľov a majiteľov firiem ako v práci tak i v živote a umožňuje im identifikovať prekážky, ktoré im môžu brániť v pohybe vpred a dosiahnutí svojich cieľov.
 • Je nástrojom, ktorý môžete použiť na zlepšenie vášho podnikania  - na riadenie zmien, ktoré prinesú viac peňazí, viac času pre Váš osobný život.
 • Je zameraný na vytvorenie úspešného podnikania.
Biznis koučing je použiteľný pre tých, ktorí vlastnia a prevádzkujú firmy, ako aj pre manažérov a vedúcich zamestnancov vo veľkých organizáciách, aj malých podnikoch.  
Je rovnako vhodný aj pre začínajúcich podnikateľov, a aj pre tých, ktorí sa rozhodujú, či podnikať, alebo si budovať kariéru v zamestnaneckej pozícii.

 

Výhody biznis koučingu

Biznis koučing poskytuje mnoho príležitostí na skúmanie, akým spôsobom pracujete a aké výsledky vaše podnikanie dosahuje. Biznis kouč poskytuje partnerstvo a podporu tak, aby ste sa poučili z chýb, rozpoznali prekážky na dosiahnutie obchodných cieľov a vedeli nájsť rovnováhu pri práci s kolegami / ľuďmi, pri plnení úloh a preberaní zodpovednosti.

Cieľom klientov ktorí prejavia záujem o osobný rast a začnú s programom biznis koučingu je, aby došlo k zlepšeniu predaja a celkove k zlepšeniu systému ich práce. To sú však veci, ktoré sa nemenia cez noc.

Pre koho je biznis koučing vhodný?

 • Pre mužov aj ženy pracujúcich v rámci podnikateľského prostredia, ktorí môžu profitovať z poradenstva a podpory poskytovanej biznis koučom.
 • Malé a/alebo stredné podniky môžu profitovať prostredníctvom rozvoja manažérskych, predajných a marketingových zručností a praxe.
 • Biznis kouč môže tiež pomáhať a podporovať jednotlivcov pri zvyšovaní výkonnosti a produktivity tímu.


Nie je to však služba výhradne pre úspešných podnikateľov. Je to podporná služba, ktorá umožňuje rásť akémukoľvek druhu podnikania - veľkému, malému, menej alebo viac úspešnému.

 • Kým biznis kouč je:

- Skúsený profesionál s prístupom k mnohých zdrojom a prevereným systémom a nástrojom, ktoré uľahčia proces zlepšenia Vášho podnikania.
- Má silné obchodné zázemie, veľa znalostí z oblasti obchodných stratégií a veľa dobrých nápadov - ale rozhodnutia budú vaše, rovnako aj výsledky.

 • Kým biznis kouč nie je:

- Odborník na všetko, ktorý Vám príde povedať ako riadiť vaše podnikanie.
- Čarovná víla, ktorá dá všetko do poriadku a vy sa môžete oprieť pohodlne o kreslo.
- Partner, na koho môžete delegovať náročné úlohy.

Biznis koučing nie je rýchly spôsob, ako dostať svoje podnikanie formy a dosiahnuť perfektné výsledky. Poskytuje podporu a vedenie, ale nie je úloha biznis kouča zvýšiť predaje vašej firmy alebo zlepšiť obchodné výsledky. Zameriava sa na to, aby ste pochopili ako to, čo robíte v podnikateľskom prostredí tvorí dosiahnuté výsledky, a tak vedeli zaviesť nový smer, stratégiu  s cieľom vytvoriť úspešnejšie podnikanie.

 

Kontaktný formulár
Meno (*)
Zadajte prosím svoje meno
E-mail (*)
Zadajte prosím korektný email
Správa (*)
Napíšte správu

Priezvisko (*)
Zadajte prosím svoje priezvisko
Telefón
Zadajte prosím svoje kontaktné číslo
Koľko je 2+2= (*)
Zadajte ochranný kód

Kontaktujte ma

TopKoucing.sk